درباره ما

شركت ﭘادیاب طب با هدف تحقیق، توسعه، تولید و توزیع كیت‌های تشخیصی آزمایشگاهی، فرآورده‌های بافت، سلول و نوترکیب و ارائه دهنده‌ی خدمات آزمایشگاهی تخصصی مورد نیاز بخش سلامت کشور تاسیس گردیده است. این شرکت، با مد نظر قرار دادن ارتقاء سلامت به عنوان محور اصلی فعالیت‌های خود همواره سعی کرده است تا محصولات با کیفیت مطلوب و استاندارد جهانی (IS0 13485:2012, IS0 9001:2015,IS0 10002:2014) را جهت ارائه به آزمایشگاه‌های تشخیصی و تحقیقاتی، بیمارستان‌ها و کلینیک‌های داخل کشور و منطقه، تولید و ارائه نماید.

شرکت پادیاب طب با داشتن فضای تولید بیش از 7000 مترمربع ساخته شده با اصول (GMP) و داشتن فضاهای Clean Room جهت تولید محصولات با کلاس خطر بالا، با لحاظ تمام الزامات زیست محیطی و به همت کارکنان متخصص و آموزش دیده تلاش خود را در جهت تولید محصولات با کیفیت و تاییدیه‌های لازم به کار بسته است.

شرکت پادیاب طب در بخش ارائه خدمات، آزمایشگاه‌های جامع تخصصی را تاسیس نموده است که در بخش پیشگیری، غربالگری و تشخیص بهنگام و درمان هدفمند بیماری‌های واگیر و سرطان‌ها فعالیت می‌نماید. این آزمایشگاه با حضور متخصصین برجسته و تجهیزات پیشرفته و خودکار به ویژه در بخش آزمایشات مولکولی امکان همکاری در اجرای برنامه‌های ملی و ارائه خدمات به بخش خصوصی را فراهم نموده است.

شرکت پادیاب طب یک شرکت عملگرا است و همواره کوشیده است روابط سودمندی را با گروه‌های ذینفع خود از جمله مشتریان، کارکنان، کمپانی‌های خارج از کشور، نمایندگان داخل کشور، سهامداران و علی‌الخصوص جامعه‌ی سلامت برقرارنماید.

Padyab Factory

ارزش‌های بنیادی:

  • مشتری‌گرایی بر پایه احترام و اعتماد
  • تعهد کیفیت و ایجاد اطمینان
  • برتری محصولات و خدمات
  • استمرار نوآوری و تولید محصول جدید
  • حمایت از الزامات زیست محیطی، ایمنی و جامعه

هدف بنیادی:

شرکت پادیاب طب یک شرکت تولیدی و ارائه دهنده خدمات با فعالیت منطقه‌ای است و ماموریت اصلی آن ادای سهم در تشخیص و درمان به موقع بیماری‌ها و در نهایت زندگی بهتر، طولانی‌تر، سالم‌تر، پر‌بارتر و لذت‌بخش‌تر برای مردم می‌باشد.

چشم‌انداز آینده:

ما بر آنیم تا این شرکت را چنان متحول سازیم تا در 10 سال آینده انتخاب اول مشتریان خود در کشور و منطقه باشیم.